دوره آنلاین یادگیری اثربخش منتشر شد

بالاخره آماده شد. از همون زمستون پارسال که دوره حضوری رو برگزار کردیم، درخواستهایی از شهرهای مختلف ایران داشتیم که چرا این دوره رو به صورت آنلاین نداریم. و من شرمنده‌ام که آمادگی این دوره اینقدر طول کشید.

به نظرم بدون یادگیری، زندگی بی‌رنگه. البته این رو شاید اونهایی که اهل یادگیری نباشن، درک نکنن. از نظر اونها فرایند آموزش یک فرایند دردناکه که باید ازش فارغ شد و این فارغ‌التحصیلی رو هم جشن گرفت.

این بلاییه که نظام آموزش رسمی با آموزشهای بدردنخور و بی‌کیفتش سر ما آورده و باعث شده این لذت بزرگ رو (لذت یادگیری) از خودمون دریغ کنیم. در حالی که اگر یادگرفتن رو بلد باشیم، اتفاقا میتونیم از این فرایند لذت هم ببریم. و این هدفیه که دوره یادگیری اثربخش داره: لذت‌بخش کردن یادگیری برای شما.

تبعات عدم یادگیری مهارت توی بیکاری زیاد آدمها خودش رو نشون داده. جالبه که همونقدر که کارجوها از نبود شغل گله دارن، صاحبان کسب و کار هم از نبود نیروی بامهارت گله دارن.

یعنی اگر ما اهل یادگیری مهارت بشیم، میتونیم موقعیتهای شغلی خوبی هم داشته باشیم.

این دوره رو تا حالا برای بیش از ۱۵۰۰ نفر در شهرهای مختلف ایران برگزار کردم و بازخورد دانشجوها و انتخاب این کارگاه به عنوان بهترین کارگاه در طرح‌های آموزشی، نشون میده من به هدفم رسیدم و این کارگاه اثربخش بوده.

فیلمی که بعد از تهیه دوره، دانلود خواهید کرد مربوط به دوره‌ایه که در دانشگاه تهران برگزار شده، الیته محتوای تکمیلی هم بهش اضافه شده.

ضمنا میتونید نیم ساعت اول دوره رو به رایگان ببینید:

پادکست کارنکن را به رایگان بشنوید

با شنیدن پادکست، ترافیک را لذت‌بخش و زمان‌های مرده را زنده کنید

در این پادکست در مورد مسیر شغلی آدمها گفتگو میکنیم و از آنها می‌آموزیم

هر قسمت این پادکست بیش از بیست هزار شنونده دارد و یکی از ده پادکست پرشنونده فارسی است

از طریق لینک زیر، فایلها را دانلود کنید یا از طریق اپلیکیشن‌های پادکست بشنوید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *