کار نکن، قسمت پنجم: دامپزشکی که زبان درس میدهد، ایمان پندی

ایمان پندی

چند درصد از ما فکر میکنیم حالا که در فلان رشته درس خوانده ایم، باید حتما با استفاده از همین مدرکِ اخذ شده کسب درآمد کنیم؟

فکر میکنیم خیلی از ما اینگونه باشیم. چون اکثرا هم موفق به پیدا کردن کاری مناسب در حیطه مربوط نمی شویم، از سر استیصال تصمیم میگیریم به دانشگاه برگردیم و مدارک بعدی آن رشته را بگیریم. غافل از اینکه این کار تنها منجر به تبدیل شدن ما از یک لیسانس/فوق لیسانس بیکار به یک فوق لیسانس/دکتر بیکار میشود، باضافه اینکه بخشی از عمرمان را آنطور که باید “زندگی” نکرده ایم.

ایمان پندی، دامپزشکی است که در سالهای آخر تحصیلش تصمیم گرفته با استفاده از یکی از مهارتهایش کسب درآمد کند. زبان انگلیسی را که به همان شیوه جالبی که یاد گرفته، شروع به تدریس کرده است.

او جزوه های خلاقانه اش را در سایتش میفروشد، کلاسهای غیرحضوری برگزاری میکند و در همین روزها اوین کنسرت آموزشی زبان را برگزار خواهد کرد. صفحه اینستاگرامش هم بیش از ۳۶۱۰۰۰ دنبال کننده دارد.

ایمان پندی | سری کارنکن

خودِ ایمان میگوید هفته‌ای یک روز هم برای دامپزشکی اش وقت میگذارد و با توجه به درآمدی که از راه تدریس زبان دارد، فعلا وقت بیشتری برای دامپزشکی نخواهد گذاشت. این یعنی ایمان پندی خودش را محدود به رشته دانشگاهی اش نکرده و به چیزی که علاقه داشته، پرداخته و کار نکرده. به نظر میرسد یکی از جنبه‌های فرعی چنین روندی، درآمد خوبی است که نصیبش شده است.

سایت آموزش زبان وکب کدینگ

مصاحبه همشهری جوان با ایمان پندی

صفحه اینستاگرام وکب کودینگ


سری کارنکن

کار نکن، قسمت پنجم: دامپزشکی که زبان درس میدهد، ایمان پندی
۴٫۵ (۹۰%) ۲ votes

دیدگاه ها

 1. سینا

  بسیار هم عالی، استفاده از کدینگ برای آموزش زبان! فکر کنم حدود دو سال پیش بود که جزوه رو از سایت ایشون خریدم، ولی اون زمان فرصت نشد مطالعه کنم (البته اگر اشتباه نکنمسایت ایشون بود، چون نامه دامنه اش برام آشناست)
  آقای مرتضی جاوید هم هستن که توی این زمینه که خیلی مشهورن و نزدیک یک میلیون(!) فالوئر دارن. البته نمیدونم دکترای ایشون چی هست.

  راستی امین عزیز، فکر میکنم اینجای مطلبت نیاز به ویرایش داشته باشه: “خودِ ایمان میگوید روزی یک هفته هم برای دامپزشکی اش وقت میگذارد”

  1. نویسنده
   پست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *